Zdjęcia:
Satoshi NamikiMuzyka:
Shiroh HamaguchiObsada:
Atsuko Tanaka, Mamiko Noto, Ai Kayano, Ayako Kawasumi, Chinatsu Akasaki, Yoshitsugu Matsuoka, Ayahi Takagaki, Asami Seto, 寿美菜子, Kaito Ishikawa (więcej)Odcinki(13)
-
Tobidašitari sasottari (E01)
-
Asettari agaitari (E02)
-
Futtari deattari (E03)
-
Okottari odottari (E04)
-
Sutetari suterarenakattari (E05)
-
Warattari omottari (E06)
-
Karamawattari miušinattari (E07)
-
Ki ni šitari omoikkiri kakenuketari (E08)
-
Široku nattari akaku nattari (E09)
-
Moetari moetari (E10)
-
Mičitari kaketari (E11)
-
Kasanetari hibítari (E12)
-
Haretari naitari ato wa tokidoki utattari (E13)
Obsada
Risa Taneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Takayuki Sugō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Shunzō Miyasaka
Japonia
Ryōkichi Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Saori Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kiyoko Miyazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Mikako Komatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Natsuki Hanae
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Nobunaga Shimazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Yukihiro Misono
Japonia
Najlepsze seriale:
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mitsuru Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Motomu Kiyokawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Natsumi Takamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayuri Hara
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Ikumi Hayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Hiroyuki Kinoshita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Mami Fujita
Japonia
Najlepsze seriale:
Usagi Drop (2011) (serial)
My Daemon (2023) (serial)
Toradora! (2008) (serial)
Itaru Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Minami Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)