Tanken Driland
Scenariusz:
Chie KamataZdjęcia:
Hitoshi SaitoMuzyka:
Yoshihisa HiranoObsada:
Kanako Miyamoto, Kenji Nojima, Motoko Kumai, Kōki Uchiyama, 鈴木真仁, Yōko Hikasa, Bin Shimada, Yūki Kodaira, Akemi Kanda, Yasuhiko Kawazu, Yasuhiro Takato, Chihiro Ikki, Anri Katsu, Noriaki Sugiyama (więcej)Obsada
Kanako Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Princess Principal (2017) (serial)
Zecuen no Tempest: The Civilization Blaster (2012) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
鈴木真仁
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Yūki Kodaira
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Yasuhiko Kawazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yasuhiro Takato
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Chihiro Ikki
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Prison School (2015) (serial)
Boruto: Naruto Next Generations (2017) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Noriaki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Yuna Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Ken'ichirō Matsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial) - aktor, narrator