Mahó senši Louie
Animowany / Przygodowy / Fantasy / Komedia
Japonia,
2001, 23 min
Reżyseria:
Yoshitaka KoyamaScenariusz:
Katsuhiko ChibaZdjęcia:
Youhei SuzukiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Katsuyuki Konishi, Minami Takayama, Kikuko Inoue, Tomoko Kawakami, Akiko Yajima, Miyu Matsuki, Ryōka Yuzuki, Sayuri, Ryōko Nagata, Masashi Hirose, Osamu Ryūtani, Yoshinori Sonobe, Kōji Yusa (więcej)Obsada
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Miyu Matsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ryōko Nagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Osamu Ryūtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Masamichi Satô
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Noir (2001) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)