Mahó senši Louie
Reżyseria:
Yoshitaka KoyamaScenariusz:
Katsuhiko ChibaZdjęcia:
Youhei SuzukiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Katsuyuki Konishi, Minami Takayama, Kikuko Inoue, Tomoko Kawakami, Akiko Yajima, Fumiko Orikasa, Miyu Matsuki, Takumi Yamazaki, Kan Tokumaru, Masa'aki Tsukada, Ryōka Yuzuki, Rumi Kasahara (więcej)Obsada
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Miyu Matsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Kan Tokumaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Rumi Kasahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Ryōko Nagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yuu Urata
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Jirou Saitou
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)