Zdjęcia:
Youhei SuzukiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Katsuyuki Konishi, Minami Takayama, Kikuko Inoue, Tomoko Kawakami, Akiko Yajima, Fumiko Orikasa, Shin'ichirō Miki, Kōji Yusa, Miyu Matsuki, Ryōka Yuzuki (więcej)Odcinki(24)
-
Júša kórin (E01)
-
Hacutaiken (E02)
-
Dairantó (E03)
-
Jóma no mori (E04)
-
Aoi kagai džugjó (E05)
-
Ai no tame ni... Šisu? (E06)
-
Merrill no cubo (E07)
-
Namida no Mylee macuri (E08)
-
Manacu ni otozureši mono (E09)
-
Šidai madžucuši no tó (E10)
-
Šin no júša tódžó? (E11)
-
Cukijo no hana (E12)
-
Onna senši no fugue (E13)
-
Hanauri to hanajome (E14)
-
Kohan no Vacances (E15)
-
Jami no naka no inbó (E16)
-
Kentóši Louie (E17)
-
Henšin x5 (E18)
-
オー・マイ・ホーム! (E19)
-
Šóri no bišu (E20)
-
Kinró šódžo Melissa (E21)
-
Hanrangun Arawaru (E22)
-
Okite jaburi no onnatači (E23)
-
Louie Punch!!!!! (E24)
Obsada
Naoki Imamura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kaiba (2008) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Miki Machi'i
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ryōkichi Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hitoshi Horimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yukihiro Misono
Japonia
Najlepsze seriale:
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mugihito
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Mitsuru Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Makoto Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Ryōko Nagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Rumi Kasahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Ai Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Takeshi Watabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
GTO (1999) (serial)