Odcinki(52)
-
Tósan kara no tegami (E01)
-
Tomodači ga jatte kita (E02)
-
Tósan o mukae ni (E03)
-
Mina no tandžóbi (E04)
-
Bokutači no station (E05)
-
Italia kara kita šódžo (E06)
-
Porfy no hoší mono (E07)
-
Majonaka no sakusen (E08)
-
Ataraší sekai (E09)
-
Nacu no ičiniči (E10)
-
Porfy to Ice-cream (E11)
-
Unmei no Hi (E12)
-
Ušinatta mono nokotta mono (E13)
-
Boku wa Mina o Mamoru (E14)
-
Omoide o dakišimete (E15)
-
Umi no mukó e (E16)
-
Mašširo na tabidači (E17)
-
Sajonara Grecia (E18)
-
Italia no Minato de (E19)
-
Dókucu no mači (E20)
-
Dora to no Wakare (E21)
-
Senro wa cuzuku jo (E22)
-
Hibiwareta ningjó (E23)
-
Egao no kaeru bašo (E24)
-
Čísa na mači no čísa na júdžó (E25)
-
Kiteki ga Kikoetara (E26)
-
Anata ni Todoketai (E27)
-
シシリアン・ラプソディ (E28)
-
Tegami (E29)
-
Roma no mičiširube (E30)
Obsada
Yuki Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Mayumi Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Miina Tominaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
Shūichi Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Monster (2004) (serial)
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Toshiyuki Toyonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
小松由佳
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Satomi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Rina Hidaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Yūsaku Yara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Masato Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hajime Iijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Hellsing (2006) (serial)