Muzyka:
Kōhei TanakaObsada:
Akio Ōtsuka, Jūrōta Kosugi, Mayumi Iizuka, Norio Wakamoto, Nozomu Sasaki, Shin'ichirō Miki, Shōzō Iizuka, Tomokazu Seki, Toshihiko Seki, Yū Asakawa (więcej)Obsada
Hitoshi Horimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Tetsuharu Ōta
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
Chisa Yokoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Toshiharu Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yuriko Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Chiemi Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Ai Tokunaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Stowarzyszenie Szaropiórych (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Saki (2009) (serial)
Sayaka Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Asako Shirakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Isamu Tanonaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Mahito Tsujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ryūzō Ishino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hiroshi Tsuchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Sachiko Kojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Takuma Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
河本邦弘
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Yukimasa Obi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Tomoyuki Kôno
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)