Obsada
Richard Stanke
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Martin Nahálka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Doma na porádku (2012) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Zuzana Porubjaková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Táňa Pauhofová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Jaroslav Mottl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Anna Maľová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Ján Greššo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Dušan Jamrich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Juraj Hrčka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ondřej Daniš
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Ján Jackuliak
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hniezdo (2020) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ivana Kuxová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Klamstvo (2023) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Einstein (2023) (serial)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Alena Pajtinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Doma na porádku (2012) (serial)
Horná Dolná (2015) (serial)
Kuchyňa (2018) (serial)
Ivan Šándor
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Mária Breinerová-Mačáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Lucia Vráblicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Ingrid Ištóková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Peter Brajerčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Svätý Max (2022) (serial)
Darina Abrahámová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Dr. Ludsky (2011) (serial)