Reżyseria:
Václav GajerZdjęcia:
Jan KališMuzyka:
Jiří SrnkaObsada:
Eduard Cupák, Jiří Brož, Dana Nejdlová, Alena Vránová, Stanislav Fišer, Miroslav Zounar, Jana Brejchová, František Smolík, Jan Pivec, Jaroslav Raušer (więcej)Obsada
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jiří Brož
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Tetinka (1977) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Dana Nejdlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wina Włodzimierza Olmera (1956)
Alena Vránová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Dumna królewna (1952)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Jana Brejchová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Przygody Münchhausena (1961)
František Smolík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Škola základ života (1938)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Jan Pivec
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Malér (1965) (film telewizyjny)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Jaroslav Raušer
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Hlídač dynamitu (1963)
Žalář nejtemnější (1969) (film telewizyjny)
Anna Gabrielová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
U pokladny stál... (1939)
Cech panien kutnohorskich (1938)
Nocny motyl (1941)
Josef Kemr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Marta Kučírková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lev je v ulicích (1972) (film telewizyjny)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Ladislav Šimek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
František Horák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Jan Žižka (1955)
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Jaroslav Seník
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Poslední mohykán (1947)
Dumna królewna (1952)
Daleka droga (1948)
Marie Lukášová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Z mojego życia (1955)
Wina Włodzimierza Olmera (1956)
Arnošt Faltýnek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Zamach (1964)
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)