Kopciuszek
Scenariusz:
Masa'aki SakuraiZdjęcia:
Kôtarô YokoyamaMuzyka:
Giovanni SpositoObsada:
Maria Kawamura, Masami Kikuchi, Ken Narita, Tomohiro Tsuboi, 金野恵子, Yayoi Nakazawa, Toshiko Sawada, Tsurumatsu Matsukuma, Yutaka Nakano, Tamao Hayashi, Atsuko Yuya, Yūko Mita, Aki Matsushita (więcej)Obsada
Maria Kawamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Samurai champloo (2004) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Neon Genesis Evangelion (1995) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
金野恵子
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Gankucuó (2004) (serial)
Kekkaiši (2006) (serial)
Yayoi Nakazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Toshiko Sawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Tsurumatsu Matsukuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Yutaka Nakano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tamao Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Atsuko Yuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Yūko Mita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Aki Matsushita
Japonia
Tsutomu Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Blood+ (2005) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Kazuhiro Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Fumihiko Tsuburaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yû Shimaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Mitsuki Yayoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)