Reżyseria:
Mikhail BarkanZdjęcia:
Sergey DubrovskiyMuzyka:
Aleksey KarpovObsada:
Evgeniy Dyatlov, Gennadiy Smirnov, Pavel Grigorev, Roman Nechaev, Sergey Vlasov, Aleksandr Stroev, Marina Zasukhina, Natalya Tkachenko, Владимир Маслаков, Анна Геллер, Sergey Losev (więcej)Obsada
Evgeniy Dyatlov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Poslednij bogatyr (2017)
Poslednij bogatyr: Poslannik ťmy (2021)
Podolskije kursanty (2020)
Gennadiy Smirnov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Czas pierwszych (2017)
Gljaněc (2007)
Pavel Grigorev
Związek Radziecki
Roman Nechaev
Związek Radziecki
Sergey Vlasov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
Cholodnoje leto pjaťděsjat tretěgo (1988)
977 (2006)
Aleksandr Stroev
Związek Radziecki
Marina Zasukhina
Najlepsze filmy:
Ojciec i syn (2003)
Natalya Tkachenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zniewazona ziemia (2011)
Ocalić Leningrad (2019)
Владимир Маслаков
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Molot (2016)
Specnaz (2002) (serial)
Kałasznikow (2020)
Анна Геллер
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tri bogatyrja i Šamachanskaja carica (2010)
Klucz Salamandry (2010)
Sergey Losev
Najlepsze filmy:
Polumgla (2005)
Rosyjska arka (2002)
Boj s těňju (2005)
Aleksandr Petrov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Děvjatajev (2021)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Rosyjska arka (2002)
Sergey Byzgu
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Я (2009)
Batalon (2015)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Anna Miklosh
Związek Radziecki
Ирина Основина
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Italianiec (2005)
Ja nie wracam (2014)
Arkadiy Koval
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kamennaja baška (2008)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Przygody Sherlocka Holmesa i doktora Watsona: Nadchodzi wiek XX (1986) (film telewizyjny)
Aleksandr Kulikov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ja nie wracam (2014)
Rosyjska arka (2002)
Ольга Калмыкова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Pitěr FM (2006)
Spaleni słońcem: Cytadela (2011)
Aleksandr Borisov
Najlepsze filmy:
Bědnyj, bědnyj Pavel (2003)