Reżyseria:
Hansjörg ThurnZdjęcia:
Markus HausenMuzyka:
Stephan MassimoObsada:
Alexandra Neldel, Bert Tischendorf, Esther Schweins, Johannes Krisch, Helmut Berger, Götz Otto, Nadja Becker, Johannes Zeiler, Julie Engelbrecht (więcej)Obsada
Alexandra Neldel
Najlepsze filmy:
Barfuss (2005)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Lommbock (2017)
Bert Tischendorf
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Isenhart - Die Jagd nach dem Seelenfänger (2011) (film telewizyjny)
Die Wanderhure (2010) (film telewizyjny)
Das Vermächtnis der Wanderhure (2012) (film telewizyjny)
Esther Schweins
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Anruferin (2007)
Vorstadtkrokodile 2 (2010)
Michele Strogoff - il corriere dello zar (1999) (film telewizyjny)
Johannes Krisch
Austria
Najlepsze filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (serial)
Labirynt kłamstw (2014)
Revanche (2008)
Helmut Berger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Ojciec chrzestny III (1990)
Portret rodzinny we wnętrzu (1974)
La caduta degli dei (1969)
Götz Otto
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Upadek (2004)
Atlas chmur (2012)
Nadja Becker
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Duell der Brüder - Die Geschichte von Adidas und Puma (2016) (film telewizyjny)
Heiraten ist nichts für Feiglinge (2016) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Johannes Zeiler
Austria
Najlepsze filmy:
Revanche (2008)
Das Wunder von Kärnten (2011) (film telewizyjny)
Womit haben wir das verdient? (2018)
Julie Engelbrecht
Francja
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Frei (2013) (film telewizyjny)
Berlin ´36 (2009)
Hary Prinz
Austria
Najlepsze filmy:
Schwabenkinder (2003) (film telewizyjny)
Zorza polarna (2017)
Wojna i pokój (2007) (serial)
Julian Weigend
Austria
Najlepsze filmy:
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Die Frau vom Checkpoint Charlie (2007) (film telewizyjny)
Das Mädchen mit dem indischen Smaragd (2013) (film telewizyjny)
Cornelius Obonya
Austria
Najlepsze filmy:
Der Fuchs (2023)
Marie Terezie (2017) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Xenia Assenza
Niemcy
Najlepsze filmy:
Młody Winnetou (2022)
Das finstere Tal (2014)
Piąta władza (2013)
Daniel Roesner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Una vita tranquilla (2010)
Turbo & Tacho (2013) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Michael Markfort
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Die Rache der Wanderhure (2012) (film telewizyjny)
Zwerg Nase (2008) (film telewizyjny)
Kristina Skokova
Najlepsze filmy:
Opór (2008)
Kätilö (2015)
Die Rache der Wanderhure (2012) (film telewizyjny)
Christian Weinberger
Najlepsze filmy:
Komm, süßer Tod (2000)
Tatort (1970) (serial)
Klimt (2006)
Mercedes Echerer
Austria
Najlepsze filmy:
Das Geheimnis der Hebamme (2016) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Unter Umständen verliebt (2012) (film telewizyjny)
Fritz Egger
Austria
Najlepsze filmy:
Najlepszy ze światów (2017)
Der Clan - Die Geschichte der Familie Wagner (2013) (film telewizyjny)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Ill-Young Kim
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
This Is Love (2009)
Speed Racer (2008)
Schimanski (1997) (serial)