Serie(2) / Odcinki(13)
Obsada
Milan Slepička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
1864 (2014) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Kamil Švejda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Markéta Tanner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Richard Zevel
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Barbora Kodetová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Veronika Khek Kubařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Jana Pidrmanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Magdalena Sidonová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vladimír Javorský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Martin Myšička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Pavel Ponocný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Carnival Row (2019) (serial)
Pizza Boy (2015) (serial)
Jáchym Novotný
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Já, Mattoni (2016) (serial)
Daniela Choděrová
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Filip Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Układ (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Stanislav Majer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Zuzana Zlatohlávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Volavá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)