Obsada
Katja Flint
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Marlena (2000)
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Nuremberg (2000) (film telewizyjny)
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Martin Feifel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękart (2023)
Schneeland (2005)
Was tun, wenn's brennt? (2001)
Johannes Silberschneider
Austria
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Odlotowy sekstet (1997)
Die Rebellion (1993) (film telewizyjny)
Fabian Hinrichs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sophie Scholl - ostatnie dni (2005)
Unterm Radar (2015) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
August Schmölzer
Austria
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Upadek (2004)
Bandits (1997)
Gundi Ellert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sommer in Orange (2011)
Auf der Straße (2015) (film telewizyjny)
Maria, ihm schmeckt's nicht! (2009)
Fred Stillkrauth
Niemcy
Najlepsze filmy:
Żelazny krzyż (1977)
Das schreckliche Mädchen (1990)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Simon Verhoeven
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mogadischu (2008) (film telewizyjny)
Muza (2001)
Das Wunder von Bern (2003)
Petra Zieser
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Edukatorzy (2004)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Krew i złoto (2023)
Ute Willing
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Glasbläserin (2016) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Solo für Klarinette (1998)
Stefan Merki
Najlepsze filmy:
Osada Godność (2015)
Dziennik Anne Frank (2016)
Złote rybki (2019)
Sibylle Canonica
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Tamta strona ciszy (1996)
Złote rybki (2019)
Hotel Lux (2011)
Michael A. Grimm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Boże Narodzenie (2005)
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Dziennik Anne Frank (2016)
Moses Wolff
Niemcy Zachodnie
Lena Amende
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Miłość z przedszkola (2007)
7 krasnoludków. Historia prawdziwa (2004)
Der Prinz von nebenan (2008) (film telewizyjny)
Kathrin Anna Stahl
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Confession d'un enfant du siècle (2011)
Frühling (2011) (serial)
Utta Danella: Lisa schwimmt sich frei (2015) (film telewizyjny)
Wolfgang Hinze
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Michael Grimm
Najlepsze filmy:
Sehnsucht nach Jack (2000)
Akcja na Eigerze (1975)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sylvia Eisenberger
Niemcy
Najlepsze filmy:
Die Bergretter (2009) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)