Simoun
Scenariusz:
Junji NishimuraZdjęcia:
Masayuki KawaguchiMuzyka:
Toshihiko SahashiObsada:
Michi Niino, Rieko Takahashi, Megumi Toyoguchi, Reiko Kiuchi, Yukana, Michiru Aizawa, Hōko Kuwashima, Michiko Hosokoshi, 森永理科, Nana Mizuki, Sakiko Tamagawa, Ami Koshimizu, Mamiko Noto (więcej)Obsada
Michi Niino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kjó kara maó! (2004) (serial)
Tenpó ibun Ajakaši Ajaši (2006) (serial)
Šikabane hime (2008) (serial)
Rieko Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Tokyo Ghoul (2014) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Reiko Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Michiru Aizawa
Japonia
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Michiko Hosokoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Aria (2005) (serial)
森永理科
Japonia
Najlepsze seriale:
Black Lagoon (2006) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Blood+ (2005) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mikako Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Fumie Mizusawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Ai Hayasaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Giant Killing (2010) (serial)
Urara Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)