Tanken Driland: 1000-nen no mahó
Scenariusz:
Atsuhiro TomiokaZdjęcia:
Hitoshi SaitoMuzyka:
Yoshihisa HiranoObsada:
Mayumi Yamaguchi, Yukana, Motoko Kumai, Yū Shimamura, Kenji Nojima, Taiki Matsuno, Kōki Uchiyama, Yōko Hikasa, 久川綾, Akira Ishida, Mariko Kōda, Urara Takano, Yūko Mizutani, Yūki Tai, Hideyuki Tanaka (więcej)Obsada
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Taiki Matsuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
久川綾
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Mariko Kōda
Japonia
Urara Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Hideyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tsuyoshi Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Toradora! (2008) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tetsuya Yanagihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Kanako Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Princess Principal (2017) (serial)
Zecuen no Tempest: The Civilization Blaster (2012) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)