Obsada
Zuzana Jezerská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Ešte sa nevraciam (1975) (film telewizyjny)
Jako listy jednoho stromu (1979) (film telewizyjny)
Ivo Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Inwalida (2023)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Elo Romančík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Marián Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Život bez konca (1982) (serial)
Anna Maľová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ivan Mistrík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Deana Horváthová-Jakubisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Ján Mistrík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hana Letková Gajdošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Mojmír II. (1981) (film telewizyjny)
Barón (1989) (film telewizyjny)