Reżyseria:
Byeong-gil JeongZdjęcia:
Gi-tae KimMuzyka:
Woo-geun KimObsada:
Won-yeong Choi, Jae-yeong Jeong, Eun-ji Cho, Shi-hoo Park, Kwang Jang, Yong Oh, Yeong-ae Kim, Jong-gu Kim, Hyeon-joo Baek, Bong-seong Kang, Hae-kyun Jung (więcej)Opisy(1)
After the statute of limitation expires on the murders he' committed, Lee Du-seok publishes an autobiography describing his murders in great detail. Detective Choi, who investigated his case, starts the chase again, and the father of one of the victims pledges vengeance. (Sitges Film Festival)
Obsada
Won-yeong Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Peulraenmaen (2013)
SKY kaeseul (2018) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Jae-yeong Jeong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Kimssi pyoryugi (2009)
Pan Zemsta (2002)
Eun-ji Cho
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Geudttae geusaramdeul (2005)
Huayu (2002)
Shi-hoo Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Geomsa peurinseseu (2010) (serial)
Iljimae (2008) (serial)
Kwang Jang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Dogani (2011)
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Yong Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Salinui chueok (2003)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Yeong-ae Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)
Jong-gu Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Ailiseu (2009) (serial)
Si (2010)
Hyeon-joo Baek
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Yeohaengja (2009)
Hwanghae (2010)
Bong-seong Kang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Naega salinbeomida (2012)
Hae-kyun Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sigeuneol (2016) (serial)
Baekileui nanggunnim (2018) (serial)
Navillera (2021) (serial)
Jae-gu Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Geunyeoreul midji maseyo (2004)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Jong-hak Son
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Misaeng (2014) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Siljongneuwaleu M (2015) (serial)
Hui-jin Choe
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Pani Zemsta (2005)
Namjachingoo (2018) (serial)
Beuramseureul Joahaseyo (2020) (serial)
Min-sang Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Teonneol (2017) (serial)
Sinibsagwan guhaeryeong (2019) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Bong-ryeon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Jesteś moim przeznaczeniem (2023) (serial)
Eun-joo Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Naega salinbeomida (2012)
Kkoon (2017)
Gimyohan gajok (2019)
Sa-Myung Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Człowiek znikąd (2010)
Taeksi unjeonsa (2017)
Baekileui nanggunnim (2018) (serial)
Dae-jin Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Taeksi unjeonsa (2017)
Naega salinbeomida (2012)
Sado (2015)
Min-gyul Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Naega salinbeomida (2012)