Odcinki(15)
-
Škoda lásky (S01E01)
-
Májová romance doktora Mráze (S01E02)
-
Manželka (S01E03)
-
Úspěšný lov (S01E04)
-
Mokré tričko (S01E05)
-
Maruška (S01E06)
-
Vzpomínky (S01E07)
-
Diamantová svatba (S01E08)
-
Družička (S01E09)
-
Přirozený talent (S01E10)
-
Pravda (S01E11)
-
S jedním uchem na veselo (S01E12)
-
Hrdina (S01E13)
-
Situace v kuchyni (S01E14)
-
Dobrodružství (S01E15)
Obsada
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Václav Helšus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Pidrmanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Martin Hofmann
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Bronzová spirála (1988) (serial)
Jan Skopeček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jan Kuželka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Martina Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Radka Tesárková
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Ivan Herma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Alena Konopíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Anna Kadeřávková
Czechy
Najlepsze seriale:
Vyšehrad (2016) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Pavlína Balner
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Pizza Boy (2015) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Marek Geišberg
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Klára Melíšková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Jiří Štrébl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Matěj Nechvátal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případ Roubal (2021) (serial)
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)