Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 3
(seria)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 3 (więcej)
Kryminał
Rosja,
2007, 20 h 48 min
(Liczba minut: 52–104 min)
Odcinki(19)
-
Skvoznoje ranenije (S03E01)
-
Čužaja (S03E02)
-
Ključ k razgadke (S03E03)
-
Safari dlja pokojnika (S03E04)
-
Slučajnaja vstreča (S03E05)
-
Častnyj slučaj (S03E06)
-
Dragocennyje pisma (S03E07)
-
Šantaž (S03E08)
-
Černaja metka (S03E09)
-
Padenije v preispodňuju (S03E10)
-
Protěčka (S03E11)
-
Sčastlivčik (S03E12)
-
Слёзы дракона (S03E13)
-
Šou prodolžajetsja (S03E14)
-
Stervjatnik (S03E15)
-
Belyj son (S03E16)
-
Sumasšedšij vzryv (S03E17)
-
Jan i Iň (S03E18)
-
Kurjer (S03E19)
Obsada
Dmitriy Novikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Parashkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Bulgakov
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Zorkina
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Lyubov Povolotskaya
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vsevolod Bogomolnyy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Danilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniya Aleshina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Khomutova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatyana Rasskazova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Gennadiy Alimpiev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Elena Rostotskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Kurza
Związek Radziecki
Aleksandr Ryazantsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Aleksandr Esaulov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Gleb Temnov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)