Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (seria)
Obsada
Yuriy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Selin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Melnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Shevelkov
Związek Radziecki
Yuri Tarasov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ivars Kalninš
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Romance in the City (2006) (serial)
Yuriy Sazonov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Untilova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Pavel Grigorev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Kruglova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Murzin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Viktor Vybrienko
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kladko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Kupavykh
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Svetlana Kireeva
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anatoliy Gorin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Meshcheryakova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Parashkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Галина Сабурова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)