Występują
Alexander Schubert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Gundermann (2018)
Vorwärts immer! (2017)
Traumfrauen (2015)
Leonard Carow
Niemcy
Najlepsze filmy:
Who Am I. Możesz być kim chcesz (2014)
Dziennik Anne Frank (2016)
Nackt unter Wölfen (1963)
Ralf Richter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Okręt (1981)
Manta - Der Film (1991)
Decoder (1984)
Pascal Andres
Niemcy
Najlepsze filmy:
Das goldene Ufer (2015) (film telewizyjny)
Kanibal z Rotenburga (2006)
Liebe macht sexy (2009) (film telewizyjny)
Laura de Boer
Holandia
Najlepsze filmy:
Ku'damm 59 (2018) (serial)
Les Derniers Jours du monde (2009)
A Dangerous Fortune (2016) (film telewizyjny)
Joachim Lautenbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Der Pfundskerl (2000) (serial)
Judith Engel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Milcząca rewolucja (2018)
Mogadischu (2008) (film telewizyjny)
Henriette Nagel
Najlepsze filmy:
Jeśli nie my, to kto? (2011)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Risiko Pille (2019) (film telewizyjny)
Martin Glade
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
U-571 (2000)
Piąta władza (2013)
Géraldine Raths
Niemcy
Najlepsze filmy:
Fałszerz (2022)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Uwe Karpa
Niemcy
Najlepsze filmy:
Das Versprechen (1995)
Einer trage des anderen Last (1988)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Cecilia Pillado
Argentyna
Najlepsze filmy:
Autor widmo (2010)
Lotta & die alten Eisen (2010) (film telewizyjny)
Lotta & die großen Erwartungen (2012) (film telewizyjny)
Eva Mannschott
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Tatort (1970) (serial)
Sygnał (2024) (serial)
Steffen Münster
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nachtgestalten (1999)
Obcy we mnie (2008)
Bungalow (2002)
Bernhard Hoëcker
Niemcy
Najlepsze filmy:
Morgen, ihr Luschen! Der Ausbilder-Schmidt-Film (2008)
Der Clown (2005)
Lauras Stern und die Traummonster (2011)
Wanda Badwal
Niemcy
Najlepsze filmy:
Same Same But Different (2009)
Crashpoint - 90 Minuten bis zum Absturz (2009) (film telewizyjny)
Andreas Hofer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Poufne lekcje perskiego (2020)
Deutschland 09 - 13 kurze Filme zur Lage der Nation (2009)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Andreas Hoppe
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wie Feuer und Flamme (2001)
alaska.de (2000)
K (1997)
Stefan Puntigam
Austria
Najlepsze filmy:
W gorsecie (2022)
Kronprinz Rudolf (2006) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Dunja Rajter
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Winnetou: Złoto Apaczów (1963)
Der unheimliche Mönch (1965)
Unter Geiern (1964)