Występują
Tomáš Magnusek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czech Made Man (2011)
Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)
Kluci z hor (2018)
Jiří Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ať žijí duchové! (1977)
Leť, ptáku, leť! (1978)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Jaroslav Sypal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Jana Homolová
Najlepsze filmy:
Królewskie igraszki (1969)
Tomáš Krejčíř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Napoléon (2002) (serial)
In nomine Patris (2004) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Václav Upír Krejčí
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Obłędny rycerz (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Lukáš Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Mężczyźni w nadziei (2011)
Młode wino (2008)
Bronislav Kotiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dick Whittington (1993) (film telewizyjny)
Kdyby tisíc klarinetů (1991) (nagranie teatralne)
Pavla Bečková
Czechy
Najlepsze filmy:
Krejzovi (2018) (serial)
Babovřesky 2 (2014)
Babovřesky (2013)
Kamila Kikinčuková
Najlepsze filmy:
Kouzlo 4D (2013) (nagranie teatralne)
Ogólniak (2007)
Nejkrásnější hádanka (2008)
Pavel Kikinčuk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serial)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Žaneta Slámová
Czechosłowacja
Věra Martinová
Czechosłowacja
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Lyžař v parném létě (1984) (film telewizyjny)
Michaela Kuklová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy moi bliscy (1999)
Tajemství (2007) (nagranie teatralne)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Jaromír Nosek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)