Występują
Hugo Haas
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Biała zaraza (1937)
Moralnosc ponad wszystko (1937)
Ať žije nebožtík (1935)
Jiří Hrzán
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Milan Lasica
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (nagranie teatralne)
Trzech weteranów (1983)
Adina Mandlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
U pokladny stál... (1939)
Duchaczek to załatwi (1938)
Krystian (1939)
Jaroslav Marvan
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
U pokladny stál... (1939)
Škola základ života (1938)
Waldemar Matuška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lemoniadowy Joe (1964)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Oldřich Nový
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krystian (1939)
Szaleństwa Ewy (1939)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jára Cimrman śpi (1983)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jan Werich
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)