Wizard Barristers: Benmaši Cecil
Reżyseria:
Yasuomi UmetsuScenariusz:
Michiko ItouZdjęcia:
Naoyuki WadaObsada:
田辺留依, Ayumi Tsunematsu, Wataru Takagi, Katsuyuki Konishi, Marina Inoue, Hiroki Tōchi, Kei Shindō, 荒川美穂, Rikiya Koyama, Norio Wakamoto, Jun'ichi Suwabe, Rumi Ōkubo, Ayana Taketatsu, Chafūrin (więcej)Obsada
田辺留依
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Nagi no asu kara (2013) (serial)
Uma musume: Pretty derby (2018) (serial)
Ayumi Tsunematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
荒川美穂
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ore monogatari!! (2015) (serial)
Ben Tó (2011) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Rumi Ōkubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Ayana Taketatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Gotóbun no hanajome (2019) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yū Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Yasuyuki Sano
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Nanacu no taizai (2014) (serial)
Takayuki Sugō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yūsei Oda
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Charlotte (2015) (serial)
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Rie Miyoshi
Japonia
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)