Reżyseria:
Peter BegányiZdjęcia:
Noro HudecMuzyka:
Martin HasákObsada:
Matej Landl, Eva Landlová, Richard Labuda, Milo Kráľ, Mirka Gális Partlová, Zuzana Tlučková, Tatiana Kulíšková, Róbert Jakab, Martin Mňahončák (więcej)Odcinki(12)
Obsada
Peter Varga
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
České století (2013) (serial)
Martin Meľo
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Hotel (2018) (serial)
Rex (2017) (serial)
Peter Begányi
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Naďa Uličná
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Superhrdinovia (2014) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Miroslav Kasprzyk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kuchyňa (2018) (serial)
Superhrdinovia (2014) (serial)
Som mama (2018) (serial)
Martin Hrevuš
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
Marián Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Eugen Libezniuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Stano Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Adrianna Totíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (serial)
Viktória Belayová
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Milada Rajzíková
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Domov (1985) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Matúš Kvietik
Czechosłowacja
Mátyás Dráfi
Królestwo Węgier
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Adam Kubala
Najlepsze seriale:
Červené pásky (2020) (serial)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (serial)
Superhrdinovia (2014) (serial)
Natália Ondrejmišková
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
Gregor Miler
Słowacja
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)
Naši (2016) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
David Krajčík
Najlepsze seriale:
Šťastná rybka (2022) (serial)
Superhrdinovia (2014) (serial)
Naši (2016) (serial)
Max Bolf
Słowacja
Najlepsze seriale:
1890 (2017) (serial)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (serial)
Priznanie (2022) (serial)
Timur Kamenský
Najlepsze seriale:
Superhrdinovia (2014) (serial)