Reżyseria:
Igor CielScenariusz:
Pavel VančíkZdjęcia:
Marián MinárikMuzyka:
Jaromír DlouhýObsada:
Vlado Müller, Božidara Turzonovová, Darina Chmúrová, Dušan Tarageľ, Andrej Mojžiš, Anton Korenči, František Desset, František Velecký, Mária Markovičová, Ľudovít Greššo, Tibor Bogdan (więcej)Obsada
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Miedziana wieża (1970)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Darina Chmúrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Chlapci, dievčatá a psy (1970) (film telewizyjny)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Andrej Mojžiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
František Velecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Żelary (2003)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Mária Markovičová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Ľudovít Greššo
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Tibor Bogdan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Ivan Palúch
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Signum laudis (1980)
Ján Mildner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vianoce Adama Boronču (1988) (film telewizyjny)
Štefan Turňa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Kronika (1974) (film telewizyjny)
Štefan Mišovic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vladimír Lakota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (film telewizyjny)
Jozef Šimonovič ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mária Tudorová (1968) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Mária Hojerová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
František Zvarík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)