Obsada
Martin Nahálka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Doma na porádku (2012) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Zuzana Haasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Najmenší hrdinovia (1985) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Monika Haasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Najmenší hrdinovia (1985) (serial)
Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Lucia Vráblicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Dominika Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čas nádejí (2024) (serial)
Prokurátorka (2023) (serial)
Výnimočná Nikol (2022) (serial)
Milan Vojtela
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Som mama (2018) (serial)
Inspektor Max (2018) (serial)
Ladislav Kerata
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Přemysl Boublík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Michaela Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Pravá tvár (2017) (serial)
Zuzana Kubovčíková-Šebová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Zrada (2024) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Dušan Kaprálik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Jakub Rybárik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Katarína Baranová Kubová
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Opice z našej police (1986) (serial)
Aféry (2010) (serial)
Soňa Ulická
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ivana Kuxová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Klamstvo (2023) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Einstein (2023) (serial)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ľudmila Mandžárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Sestričky (2018) (serial)
Zoro Laurinc st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Neporaziteľná Vilma (1976) (serial)
Povstalecká história (1984) (serial)
Gabriela Csinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Andrea Timková - Hrašková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
...a teraz sa rozhodni (1980) (serial)
Ochrancovia (2014) (serial)