Gokukoku no Brynhildr
Animowany / Sensacyjny / Dramat / Fantasy / Horror / Romantyczny
Japonia,
2014, 23 min
Reżyseria:
Ken'ichi ImaizumiScenariusz:
Yukinori KitajimaZdjęcia:
Yasuhiko AbeMuzyka:
鴇沢直Obsada:
Risa Taneda, Ryōta Ōsaka, Mamiko Noto, Kentarō Itō, Hiroki Tōchi, Mao Ichimichi, Aya Suzaki, 田所あずさ, Yumi Uchiyama, Kenta Miyake, Kyōsei Tsukui, Hiroshi Naka, Toshiki Iwasawa, Daisuke Motohashi (więcej)Obsada
Risa Taneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Ryōta Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kentarō Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Mao Ichimichi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Aya Suzaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
田所あずさ
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Blue Period (2021) (serial)
Yumi Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kyōsei Tsukui
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Toshiki Iwasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Daisuke Motohashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Yūichirō Umehara
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Shou Karino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)