Šerlok Cholms
Reżyseria:
Andrey KavunZdjęcia:
Antoine Vivas DenisovMuzyka:
Гари МиллерObsada:
Andrey Panin, Igor Petrenko, Mikhail Boyarskiy, Ingeborga Dapkunaite, Elizaveta Boyarskaya, Ольга Волкова, Aleksandr Ilin, Igor Jijikine, Anatoliy Rudakov, Dmitriy Lysenkov, Aleksey Gorbunov (więcej)Obsada
Andrey Panin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Doktor Živago (2005) (serial)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Igor Petrenko
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Mikhail Boyarskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Ingeborga Dapkunaite
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Wallander (2008) (serial)
Okupowani (2015) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Elizaveta Boyarskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Ольга Волкова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Šerlok Cholms (2013) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Aleksandr Ilin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Igor Jijikine
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Political Animals (2012) (serial)
Chuck (2007) (serial)
Anatoliy Rudakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
V poiskach kapitana Granta (1985) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Lysenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Chorošij čelovek (2020) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Gorbunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Biuro szpiegów (2015) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Darya Yugrens
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Adabashyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksey Ingelevich
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Sergey Rublyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Vladimir Maryanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Aleksandrov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Константин Смирнов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Kirill Ulyanov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Vadim Franchuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)