Agent nacionalnoj bezopasnosti - Agent nacionalnoj bezopasnosti (1998) (seria)
Obsada
Mikhail Porechenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Andrey Tolubeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Yakovlev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Krasko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Sergey Gorobchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Doktor Živago (2005) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Oficery: Poslednije soldaty imperii (2006) (serial)
Анна Геллер
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ivan Shvedoff
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Владимир Богданов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Gushchin
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Pavlovets
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anatoliy Slivnikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Protivostojanije (1985) (serial)
Fyodor Lavrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Lepsi niż my (2018) (serial)
Běsy (2014) (serial)
Vladimir Zamorochinskiy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Shulga
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ирина Основина
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Sergey Barkovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Oleg Vasilyuk
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)