Reżyseria:
Marek NajbrtScenariusz:
Petr ZikmundZdjęcia:
Martin ŠtěpánekMuzyka:
Hynek SchneiderObsada:
David Švehlík, Alois Švehlík, Jáchym Novotný, Ondřej Malý, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Taťjana Medvecká, Vladimír Javorský, Jana Plodková (więcej)Odcinki(12)
-
Láska a intriky (E01)
-
Vídeňské líbánky (E02)
-
Dvorní dodavatel (E03)
-
Bahno (E04)
-
Nahý muž (E05)
-
Útěk (E06)
-
Americký sen (E07)
-
Císařovna (E08)
-
Cesta do Londýna (E09)
-
Hra na štěstí (E10)
-
Vlast a národ (E11)
-
Lokomotiva vládního rady (E12)
Opisy(1)
In thirteen episodes Czech Television's historical series focuses on the life of Heinrich Mattoni, founder of the world famous mineral water company. (Karlovy Vary International Film Festival)
Obsada
Pavel Lagner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Vladislav Georgiev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Miloslav Maršálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vítek Březka
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Zorita Azrak
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Redakce (2004) (serial)
Josef Kaluža
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Jan Lepšík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Historky od krbu (1994) (serial)
Mariana Chmelařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Komediograf (2003) (serial)
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Milena Marcilisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Jana Tomečková
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jedno malé sídlisko (1978) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jindřiška Křivánková
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Já, Mattoni (2016) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Maja Hamplová
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Sára Märcová
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Pět let (2022) (serial)
Polda (2016) (serial)
Ladislav Hampl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Zuzana Stavná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Anna Jiroňová
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Bára Vozková
Czechy
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Jiří Štrébl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Michal Dalecký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Kamil Švejda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)