Reżyseria:
František LaurinZdjęcia:
Věra ŠtinglováObsada:
Vilém Besser, Slávka Budínová, František Miroslav Doubrava, Karel Houska, Ladislav Kazda, Jaroslav Kepka, Dalimil Klapka, Eduard Kohout, Otomar Korbelář, Martin Liška, Jiří Mikota, Josef Mixa (więcej)Obsada
Vilém Besser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Ta chwila, ten moment (1981)
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
František Miroslav Doubrava
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Karel Houska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Ladislav Kazda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelska przepasc (1961)
Romeo, Julie a tma (1959)
Błysk nadziei (1963)
Jaroslav Kepka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dziewczyna na miotle (1971)
Saturnin (1994)
Eduard Kohout
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Przygody Münchhausena (1961)
Skradziony balon (1966)
Otomar Korbelář
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dumna królewna (1952)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Lucerna (1960) (film telewizyjny)
Martin Liška
Najlepsze filmy:
Motiv pro vraždu (1974)
Pět hříšníků (1964)
Bláznova smrt (1973) (film telewizyjny)
Jiří Mikota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Josef Mixa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Osamotniony (1957)
Igraszki z diabłem (1956)
Gustav Nezval
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Lakomec (1972) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Viktor Očásek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lemoniadowy Joe (1964)
Happy End (1967)
Ivo Palec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Valmont (1989)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Skok do tmy (1964)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Stanislav Remunda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lampy naftowe (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vladimír Stach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Cesta řeky k moři (1966) (film telewizyjny)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)