Reżyseria:
Peter WeckMuzyka:
Toni StrickerObsada:
Volker Brandt, Roland-Momme Jantz, Hans Korte, Ronald Nitschke, Hermann Treusch, Thekla Carola Wied, Christian Quadflieg, Roswitha Schreiner, Heli Finkenzeller, Regina Lemnitz, Gerd Baltus (więcej)Obsada
Volker Brandt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Roland-Momme Jantz
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Hans Korte
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Der König von St. Pauli (1998) (serial)
Ronald Nitschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Hermann Treusch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Thekla Carola Wied
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Christian Quadflieg
Szwecja
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Roswitha Schreiner
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Flash - Der Fotoreporter (1991) (serial)
Heli Finkenzeller
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Das Traumschiff (1981) (serial)
Regina Lemnitz
Niemcy
Najlepsze seriale:
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Unser Charly (1995) (serial)
Der Landarzt (1987) (serial)
Gerd Baltus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Ursula Diestel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Der Landarzt (1987) (serial)
Ben Hecker
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Gerd Vespermann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Gert Haucke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Joseline Gassen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Landarzt (1987) (serial)
Cornelia Meinhardt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Rosa Roth (1994) (serial)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (serial)
Christel Merian
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Bibi Blocksberg (1994) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Sibylle Nicolai
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Friedrich W. Bauschulte
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Radetzkymarsch (1995) (serial)
Bibi Blocksberg (1994) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)