Rolling☆Girls
Scenariusz:
Yasuyuki MutōMuzyka:
Masaru YokoyamaObsada:
Risa Taneda, Rina Hidaka, Yumiri Hanamori, Ari Ozawa, Tomokazu Seki, Nozomi Furuki, Fuyuka Ono, Ayumi Fujimura, Yoshimitsu Shimoyama, Atsuko Tanaka, Reina Ueda, Masako Katsuki, Chisa Yokoyama (więcej)Obsada
Risa Taneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Rina Hidaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yumiri Hanamori
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ari Ozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Nozomi Furuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Yoshimitsu Shimoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Reina Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Chisa Yokoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Daiki Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yoshiaki Hasegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shin'ya Hamazoe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Shin'ya Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)