Reżyseria:
Günter GräwertScenariusz:
Axel EggebrechtZdjęcia:
Hans Kühle Sr.Obsada:
Alexander Allerson, Arthur Brauss, Wilfried Klaus, Willy Schultes, Fritz Strassner, Hans Korte, Gustl Bayrhammer, Joachim Rake, Harry Hardt, Ulrich Beiger, Helmut Alimonta, Barbara Rath, Til Kiwe (więcej)Obsada
Alexander Allerson
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Battle of Britain (1969)
Satansbraten (1976)
Ich will doch nur, daß ihr mich liebt (1976) (film telewizyjny)
Arthur Brauss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Pociąg (1964)
Von Ryan's Express (1965)
Żelazny krzyż (1977)
Wilfried Klaus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die weiße Rose (1982)
Tatort (1970) (serial)
Jonathan (1970)
Willy Schultes
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Der Arzt von Stalingrad (1958)
La Vache et le prisonnier (1959)
Fritz Strassner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Serpent's Egg (1977)
Tatort (1970) (serial)
Hatschipuh (1987)
Hans Korte
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Abschied von gestern - (Anita G.) (1966)
Titanic (1984) (film telewizyjny)
Die Weibchen (1970)
Gustl Bayrhammer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Bolwieser (1977) (film telewizyjny)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982)
O.K. (1970)
Joachim Rake
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hunde, wollt ihr ewig leben (1959)
Die toten Augen von London (1961)
Madame Sans-Gęne (1961)
Harry Hardt
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Barcarole (1935)
Der falsche Feldmarschall (1930)
Es geschah am 20. Juli (1955)
Ulrich Beiger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Wielka ucieczka (1963)
Bübchen (1968)
Frøn med masken (1959)
Helmut Alimonta
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die weiße Rose (1982)
Das schreckliche Mädchen (1990)
Tatort (1970) (serial)
Barbara Rath
Rzesza Niemiecka
Til Kiwe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Wielka ucieczka (1963)
Najdłuższy dzień (1962)
Raz, dwa, trzy (1961)
Wilmut Borell
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Nocą, kiedy przychodzi diabeł (1957)
Der Arzt von Stalingrad (1958)
Baal (1970) (film telewizyjny)
Kurt Klopsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Hauptmann von Köpenick (1956)
Tatort (1970) (serial)
Barbara Gallauner
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Tatort (1970) (serial)
Kurd Pieritz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Unsichtbaren Krallen des Dr. Mabuse (1962)
Der unheimliche Mönch (1965)
Zimmer 13 (1964)
Hans Zander
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Faustrecht der Freiheit (1975)
Tatort (1970) (serial)
Uli Steigberg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Decision Before Dawn (1951)
Na samym dnie (1970)
The Lady Vanishes (1979)
Ernst Röhm (m.a.)
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny) - m.a.