Obsada
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Fantom operety (1970) (serial)
Tomáš Vacek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Michaela Dolinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Pražský písničkář (1997) (serial)
Chlapci a chlapi (1988) (serial)
Jaroslava Adamová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Krkonošské pohádky (1974) (serial) - narrator
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jitka Asterová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial) - m.a.
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Úsměvy světa (1969) (serial)
Hostinec „U koťátek“ (1971) (serial)
My z konce světa (1975) (serial)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Lékárníkových holka (1996) (serial)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Třešňová babička (1977) (serial)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Zdeněk Buchvaldek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Moje srdcová sedma (1984) (serial)
Karetka (1984) (serial)