Obsada
Fred Delmare
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Przeżyłem swoją śmierć (1960)
Der Lange Ritt zur Schule (1982)
Anne Kasprik
Najlepsze filmy:
Botte di Natale (1994)
Wróżby kumaka (2005)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Wilfried Ortmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Klaus Piontek
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Szpital przemienienia (1978)
Der Aufenthalt (1983)
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
Gundula Köster
Niemcy
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sonja (2006)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Petra Hinze
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Csak semmi pánik... (1982)
Epsteins Nacht (2002)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Helmut Schellhardt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Jakob der Lügner (1974)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Das Kaninchen bin ich (1965)
Werner Senftleben
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Wildente (1976)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Milcząca gwiazda (1959)
Klaus-Jürgen Steinmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Jakob der Lügner (1974)
In weiter Ferne, so nah! (1993)
Arno Wyzniewski
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Goya - oder Der arge Weg der Erkenntnis (1971)
Fünf Patronenhülsen (1960)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Karl-Maria Steffens
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Romeo Riemer
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Das Licht der Liebe (1991)
Monika Guthmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Wir sind das Volk - Liebe kennt keine Grenzen (2008) (film telewizyjny)
Regina Beyer
Niemcy
Najlepsze filmy:
Hasenherz (1987)
Hans Röckle und der Teufel (1974)
Hauptmann Florian von der Mühle (1968)
Peter Hladik
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Hauptmann Florian von der Mühle (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Marcus Staiger
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)