Obsada
Kurt Böwe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Buschgespenst (1986) (film telewizyjny)
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
Blauvogel (1979)
Inge Keller
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Aimee i Jaguar (1999)
Lola + Bilidikid (1999)
Donna Leon (2000) (serial)
Edward Żentara
Polska
Najlepsze filmy:
Wielki bieg (1981) (film telewizyjny)
Siekierezada (1986)
¡Ay, Carmela! (1990)
Karin Gregorek
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
23 (1998)
Verbotene Liebe (1989)
Jan Frycz
Polska
Najlepsze filmy:
25 lat niewinności (2020)
Wielki Szu (1982)
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2019)
Walfriede Schmitt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Coming out (1989)
Deadly Maria (1993)
Moritz in der Litfaßsäule (1983)
Peter Sodann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Turm (2012) (film telewizyjny)
Gundermann (2018)
Verbotene Liebe (1989)
Christine Schorn
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kobieta i obcy (1985)
Good Bye Lenin! (2003)
Mein Vater (2003) (film telewizyjny)
Dietrich Körner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
Legenda Rity (2000)
Verbotene Liebe (1989)
Angela Brunner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Die Elixiere des Teufels (1972)
Victor Deiß
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ruth Glöss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tunel ku wolności (2001)
Sein letztes Rennen (2013)
Trzy (2010)
Lotte Loebinger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
M - morderca (1931)
Ehe im Schatten (1947)
Jahrgang 21 (1957)
Marylu Poolman
Holandia
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Theresia Wider
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die schwarze Mühle (1975) (film telewizyjny)
Coming out (1989)
Legenda Rity (2000)
Reinhard Michalke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Andrzej Pieczyński
Polska
Najlepsze filmy:
Pianista (2002)
Wielki Szu (1982)
Ogniem i mieczem (1999)
Klaus Tilsner
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Die Insel der Silberreiher (1976)
Maria Ciunelis
Polska
Najlepsze filmy:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Dzień świra (2002)
Siekierezada (1986)
Monika Lennartz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Ukryte życie (2019)
Weil du mir gehörst (2019) (film telewizyjny)