Obsada
Georgiy Martynyuk
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tak tu cicho o zmierzchu (1972)
Tarcza i miecz (1968) (serial)
Pěrvaja konnaja (1984)
Leonid Kanevskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
La tenda rossa (1969)
Meri Poppins, do svidanija! (1983) (film telewizyjny)
Viktor Uralskiy
Najlepsze filmy:
Ojciec żołnierza (1964)
Mariya Poroshina
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Choinki (2010)
Antikiller (2002)
Aleksandr Chislov
Związek Radziecki
Roman Madyanov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zavtra byla vojna (1987)
12 (2007)
Mama (1999)
Boris Shcherbakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Legenda 17 (2013)
Podarok čjornogo kolduna (1978)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Andrey Smolyakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Otets Sergei (1978)
Trener (2018)
Dviženije vvěrch (2017)
Igor Sklyar
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Molot (2016)
Anna Pavlova (1983)
Yuriy Gosha Kutsenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Moj pareň - Angel (2012)
Mamy (2012)
Ольга Сутулова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
S novym godom, mamy! (2012)
Nirvana (2008)
Bender: Zoloto imprerii (2021)
Yuriy Moseychuk
Związek Radziecki
Nikolay Chindyaykin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Nežnyj vozrast (2000)
Валентин Голубенко
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serial)
Nie macie pojecia (1980)
Azazel (2002) (film telewizyjny)
Vladimir Sterzhakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Taksi-Blyuz (1990)
Plyumbum, ili opasnaya igra (1986)
V ritme tango (2006) (serial)
Yuriy Lakhin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Antikiller (2002)
Wysocki (2011)
Viktor Konisevich
Związek Radziecki
Igor Bochkin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Aleksey Grishin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Pjatnica (2016)
S novym godom, mamy! (2012)
Brat 2 (2000)
Lidiya Velezheva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Avgust. Vosmogo (2012)
Ljubov morkov 2 (2008)