Reżyseria:
Alois MüllerZdjęcia:
Jan PlesníkMuzyka:
Ladislav MatějkaObsada:
Jan Miller, František Řehák, Stanislav Šárský, Oldřich Slavík, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Soňa Dvořáková, Ivan Řehák, Jan Fišar, Stanislav Tříska, Bohuslav Čvančara, Alexej Pyško, Luboš Ondráček (więcej)Obsada
Vendula Křížová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Alena Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Libor Hruška
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Miroslav Horák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Oldřich Velen
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hana Lančíková
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Kamenný řád (1975) (serial)
Stavy rachotí (1983) (serial)
Petra Jindrová
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Alexandra Gasnárková
Najlepsze filmy:
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Kostas Zerdaloglu
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Zdradzieckie gry milosne (1971)
Václav Antoš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Kamenný řád (1975) (serial)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Naděžda Letenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Ivan Dědeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Záviš a Kunhuta (1985) (film telewizyjny)
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Arnošt Borovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Marie Viková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Haldy (1973) (serial)
Peklo s princeznou (2009)
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Jan Mazák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Josef Haukvic st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (film telewizyjny)
Věra Janků
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Vincenz Priessnitz (1999)