Leningrad 46
Obsada
Sergey Garmash
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Анна Табанина
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Dmitriy Sutyrin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Aravushkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mikhail Kasapov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Gorbunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Biuro szpiegów (2015) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Dmitriy Palamarchuk
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anatoliy Gorin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Богданов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elizaveta Kutuzova
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Matveev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Andrey Sharkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Natalya Nesterova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Постников
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksandr Koshkaryov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Lebedev
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)