Odcinki(36)
-
Svoboda (S01E01)
-
Stará trouba (S01E02)
-
Pivo pivovárek (S01E03)
-
Kámoš (S01E04)
-
Divoká jízda (S01E05)
-
Kuchařská celebrita (S01E06)
-
Lázeňské bagety (S01E07)
-
První bitva (S01E08)
-
Den blbec (S01E09)
-
Cesty Boží jsou nevyzpytatelné (S01E10)
-
Trhy (S01E11)
-
Brno je zlatá loď (S01E12)
-
Den Svobody (S01E13)
-
Sliby chyby (S01E14)
-
Test mateřské lásky (S01E15)
-
Ztracený víkend (S01E16)
-
Malé lži (S01E17)
-
Matka (S01E18)
-
Pravdy, polopravdy a lži (S01E19)
-
Krok do neznáma (S01E20)
-
Pan Vajíčko (S01E21)
-
NE, šéfe! (S01E22)
-
Velká dortová pomsta (S01E23)
-
Kluci nejsou na prodej (S01E24)
-
Děda mimo mísu (S01E25)
-
Mužská ješitnost (S01E26)
-
Zlomené žebro (S01E27)
-
Králíček (S01E28)
-
Rodina základ rodiny (S01E29)
-
Zpátky do vězení (S01E30)
Obsada
Jakub Žáček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Martin Bačkovský
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Układ (2015) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Marcel Rošetzký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Tereza Vodochodská
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Gustav Bubník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Magdaléna Bianka Ištoková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hop nebo trop (2004) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Polda (2016) (serial)
Evellyn Pacoláková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Alena Dlouhá
Najlepsze seriale:
Doktor Martin (2015) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Josef Loučím
Najlepsze seriale:
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Aleksandr Minaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Malvína Pachlová
Czechosłowacja
Alexandra Tomanová
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Život na zámku (1995) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Josef Zýka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Veronika Janků
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Evelyna Kolenská
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Milan Enčev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jindřich Kout
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)