Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (seria)
Reżyseria:
Martin KoppScenariusz:
David LitvákZdjęcia:
Peter BeňaMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Saša Rašilov nejml., Oldřich Navrátil, Simona Babčáková, David Prachař, Josef Polášek, Marek Lambora, Michal Slaný, Carmen Mayerová (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Marek Lambora
Czechy
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Michal Slaný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Carmen Mayerová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Ladislav Hampl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Vaněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Vojtěch Vovesný
Czechy
Najlepsze seriale:
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)