Schwarzesmarken
Scenariusz:
Tatsuto HiguchiZdjęcia:
Kazuya ArahataMuzyka:
Evan CallObsada:
Ken'ichi Suzumura, Yoshino Nanjō, Chika Anzai, Yukari Tamura, Kiyono Yasuno, Ken Narita, Emiri Kato, Michiyo Murase, Kenta Miyake, Kaya Okuno, Satoshi Taki, Ryōtarō Okiayu, Mugihito (więcej)Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yoshino Nanjō
Japonia
Najlepsze seriale:
Dókjonin wa hiza, tokidoki, atama no ue. (2019) (serial)
Another (2012) (serial)
Gate: Džieitai kanoči nite, kaku tatakaeri (2015) (serial)
Chika Anzai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kiyono Yasuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Emiri Kato
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Michiyo Murase
Najlepsze seriale:
Dungeon meši (2024) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Saiki Kusuo no Psi-nan (2016) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kaya Okuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Kumo desu ga, nanika? (2021) (serial)
Dead Mount Death Play (2023) (serial)
Satoshi Taki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mugihito
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Natsuko Kuwatani
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Shou Karino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Yû Kitada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sangacu no Lion (2016) (serial)
Grand Blue (2018) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Takaaki Uchino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Ken'ichirō Matsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial) - aktor, narrator