Występują
Antonín Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (nagranie teatralne)
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Janek i Marzenka (1980)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Petr Weigl
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Gangster Ka (2015)
Antonyho šance (1986)
Jan Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Naši furianti (2011) (nagranie teatralne)
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Igor Orozovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jiří Hromada
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Copak je to za vojáka... (1987)
Tabákový kapitán (1984) (film telewizyjny)
Zuzana Vojířová (1983) (film telewizyjny)
Hana Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Škola základ života (2011) (nagranie teatralne)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Chantal Poullain
Francja
Najlepsze filmy:
Šašek a královna (1985) (nagranie teatralne)
Konec starých časů (1989)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Tomáš Savka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
10 let muzikálu v Ostravě (2021) (koncert)
Edith a Marlene (2022) (nagranie teatralne)
Mona Lisa (2009) (nagranie teatralne)
Iva Pazderková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tři holky jako květ (2014) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Pavel Trávníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Gabriela Vránová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jaromír Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Popel a pálenka (2001) (nagranie teatralne)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Tereza Kostková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Ženy v běhu (2019)
Jiří Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dziewczyna na miotle (1971)
Saturnin (1994)