Zdjęcia:
Martin HesWykonawca:
Ondřej Sokol (prezenter), Vladimír Polívka (prezenter), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (więcej)Występują
Vojtěch Drahokoupil
Czechy
Najlepsze filmy:
Nejslavnější české muzikály (2020) (koncert)
Andílci za školou (2022)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (serial)
Robert Jašków
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Tereza Mašková
Czechy
Najlepsze filmy:
Princezna zakletá v čase 2 (2022)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Zuzana Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sláva (2016) (nagranie teatralne)
Rebelové (2001)
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Debbi
Niemcy
Najlepsze filmy:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Kateřina Marie Fialová
Czechy
Najlepsze filmy:
Oktopus (2023) (serial)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Franta mimozemšťan (2024)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Srdce temnoty (2013) (nagranie teatralne)
Operacja Anthropoid (2016)
Ján Jackuliak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Koločava (2002) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Robert Urban
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Konec masopustu (2012) (nagranie teatralne)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Teatr cieni (2022)
Marek Lambora
Czechy
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Její pastorkyňa (2018) (nagranie teatralne)
Princezna zakletá v čase (2020)
Jiří Vejdělek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bezva ženská na krku (2016)
Poslední aristokratka (2019)
Linda Finková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Plaváček (1986) (film telewizyjny)
Yemi Akinyemi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Dowód osobisty (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - prezenter
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Adela Vinczeová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (koncert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Dowód osobisty (2010)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)