Zdjęcia:
Martin HesWykonawca:
Ondřej Sokol (prezenter), Vladimír Polívka (prezenter), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (więcej)Występują
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (nagranie teatralne)
Barbora Poláková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Nevinné lži (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Matěj Ruppert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Aňa Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Jiří Mádl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Leoš Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Wszystko albo nic (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Marek Taclík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
W cieniu (2012)
Ewa Farna
Czechy
Najlepsze filmy:
K poctě Davida Stypky (2023) (koncert)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Pavel Liška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Powrót idioty (1999)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Simona Krainová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Zdeněk Piškula
Czechy
Najlepsze filmy:
Nevinné lži (2013) (serial)
Božena (2021) (serial)
Každý milion dobrý (2016) (film telewizyjny)
Karolína Kurková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
G.I. Joe: Czas Kobry (2009)
Tereza Kostková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Ženy v běhu (2019)
Lucie Borhyová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy: