Obsada
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Libuše Geprtová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Vlastimil Bedrna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Lemoniadowy Joe (1964)
Leoš Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Skowronki na uwięzi (1969)
Petr Čtvrtníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dym (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Radek Holub
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Vladimír Marek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Daniel Hrbek
Najlepsze filmy:
Magdalena Sidonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Babí léto (2001)
Dowód osobisty (2010)
Tomáš Palatý
Najlepsze filmy:
Ztížená možnost soustředění (1998) (nagranie teatralne)
Wilcza jama (1986)
Problémy prvního světa (2019)
Kristina Maděričová - Beranová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Ilona Svobodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Naši furianti (2011) (nagranie teatralne)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Martin Písařík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ztracená brána (2012) (serial)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)