Reżyseria:
Bettina WoernleScenariusz:
Michael GantenbergZdjęcia:
Tomas ErhartObsada:
Dayan Kodua, Alexandra von Schwerin, Jürg Löw, Caroline Maria Frier, Robert Dölle, Christoph Grunert, Stephan Bieker, Johannes Rotter, Christian Furrer (więcej)Serie(2) / Odcinki(12)
Obsada
Franziska Arndt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Martin Armknecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hanno Friedrich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Tatort (1970) (serial)
Frühling (2011) (serial)
Rainer Furch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Peter Harting
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Les Marchiens (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Benjamin Höppner
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Bernd Reheuser
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Julia Schmitt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Michael Stange
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Charlotte Link (1999) (serial)
Christian Skibinski
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Fala (2019) (serial)
Antonia Lingemann
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Moritz Bäckerling
Niemcy
Najlepsze seriale:
Frühling (2011) (serial)
Nagmeh Alaei
Iran
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (2019) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Alvar Goetze
Niemcy
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Anke Poguntke
Najlepsze seriale:
Knallerfrauen (2011) (serial)
Omar El-Saeidi
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Spy/Master (2023) (serial)
The Team (2015) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Eva Verena Müller
Najlepsze seriale:
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)